Agnieszka Gąska - Psycholog, Psychoterapeuta

tel.: 600 555 835

Warsztat - Lęk pod kontrolą

Warsztat - Lęk pod kontrolą

Czy wiesz, że zaburzenia lękowe są jednym z najczęściej występujących problemów zdrowia psychicznego? Dotyczą od 10 do 30% ludzi! Mogą dotknąć każdego, bez względu na płeć i wiek. Najczęściej powodują sporą dezorganizację w naszym życiu - oddziałując na nasze ciało, umysł i sposób, w jaki się zachowujemy.
Warsztat, na który Cię zapraszamy, ma być przestrzenią, w której będziesz mógł zrozumieć fizjologię i psychologię lęku, tak, aby nie bać się go i spróbować podjąć z nim dialog wsłuchując się w to, co lęk może mieć Ci do powiedzenia. Tak potraktowany lęk może być drogowskazem, strażnikiem, czy też ratownikiem, a nie zagrożeniem, katastrofą i tym, co atakuje i szkodzi. W trakcie warsztatu dowiesz się: 
  •  czym właściwie jest lęk
  •  jakie są jego główne przyczyny
  •  jak wpływa na ciało, myśli i zachowanie
  • czym jest błędne koło lękowe i dlaczego "nakręcasz się lękowo"
  •  jak radzić sobie z lękiem 

Dla kogo: 

dla osób chcących poznać naturę lęku i jego fizycznych objawów (np. kołatanie serca, gula w gardle, duszności, skoki ciśnienia, drżenia ciała, bóle żołądka itd.)

Cel warsztatu: Poznanie reakcji lękowej. Dowiesz się, jak rozumieć lęk, jak działa i jak wpływa na Twoje ciało, myślenie i zachowanie. Warsztat pozwoli Ci dowiedzieć się także, jak go oswajać oraz jakie zachowania anty-lękowe możesz zastosować. 

Forma i czas trwania: 5 godzin, kameralne grupy (6-8 osób), warsztat prowadzony jest z wykorzystaniem mini wykładów, ćwiczeń i scenek.

Miejsce spotkań: Gliwice, ul. Młyńska 4/11

Termin: 20 styczeń 2018r. (sobota), godziny: 10.00 - 15.00 (w przerwie kawa/herbata i słodka przekąska)

Cena: 320 zł  (w tym materiały warsztatowe), wpłynięcie opłaty jest potwierdzeniem udziału w warsztacie i rezerwacją miejsca w grupie. Wpłat prosimy dokonywać do 15 grudnia 2017r na podane przez nas konto bankowe (nr konta bankowego podajemy podczas kontaktu telefonicznego lub mejlowego).

Prowadzące:

Agnieszka Gąska - specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeutka, asystent psychodramy

Barbara Czekaj - specjalista psychiatra, psychoterapeutka, asystent psychodramy

Zapisy i informacje:

Agnieszka Gąska 600 555 835

e -mail: warsztatysynergia@gmail.com  oraz na Facebook'u

 

Zapraszamy!